Weggevertje

To content | To menu | To search

Friday 1 January 2038

Lees dit eerst

Giveaway of the Day

gaod gandi

Hieronder ziet u de berichten. Chronologisch gerangschikt. De nieuwste plaatsing staat bovenaan.

Continue reading...

Wednesday 20 February 2019

PhotoStitcher 2.0

logo

2019.02.20Combineer meerdere foto's naar één pittoreske panoramafoto.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 19 February 2019

SecureAPlus Premium 5.3.0

logo

2019.02.19Beveiligingssoftware die PC's beschermt tegen malware en virussen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 18 February 2019

Tipard DVD Ripper 9.2.20

logo

2019.02.18 en 2019.02.19Rip DVD's naar 4K UHD/HD video's, converteer DVD naar elke populaire 3D/2D video

Terug naar het begin.

Continue reading...

Sunday 17 February 2019

AceThinker PDF Converter Pro 2.0.8

logo

spel

2019.02.17Gemakkelijk PDF-bestanden converteren

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 16 February 2019

HEIC to JPG converter 8.1

logo

spel

2019.02.16Converteer. heic of .heif foto's van uw iDevice naar populaire formaten

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 15 February 2019

HDR projects 4 Win&Mac

logo

2019.02.15De HDR-oplossing van experts (ben ik niet, noch mijn lezers, dus vandaag een vrije dag)

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 14 February 2019

ShieldApps Webcam Blocker 1.3.4

logo

2019.02.14Blokkeer elke externe poging om je webcam of microfoon te hacken

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 13 February 2019

Aml Pages 9.85

logo

2019.02.13Aml Pages bewaart al uw informatie in boomstructuur.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 12 February 2019

Aiseesoft Total Video Converter 9.2.28

logo

2019.02.12Aiseesoft Total Video Converter is professionele videoconversiesoftware

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 11 February 2019

Liquid Studio 1.16

logo

2019.02.11Creëren van individuele objecten met liquid paints (vloeibare verf)

Terug naar het begin.

Continue reading...

Sunday 10 February 2019

JPG-Repair Toolkit 1.8.83

logo

spel

2019.02.10Herstellen en repareren (zijn synoniemen) van corrupte JPEG-foto's

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 9 February 2019

iCare Data Recovery Pro 8.2.0.1

logo

spel

2019.02.09

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 8 February 2019

GridinSoft Anti-Malware 4.0.27

logo

2019.02.08Controleert de pc op malware en houdt uw systeem schoon

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 7 February 2019

HitFactor 7.1.0

logo

2019.02.07HitFactor is een ideale software-oplossing om muziek te maken met uw computer

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 6 February 2019

Macrorit Partition Expert Server Edition 5.3.7

logo

2019.02.06De nieuwste en beste Windows Server-partitiesoftware.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 5 February 2019

Ashampoo Photo Recovery 1.0.5

logo

2019.02.05Herstel per ongeluk verwijderde of beschadigde afbeeldingsbestanden

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 4 February 2019

AnyMP4 Blu-ray Player 6.3.22

logo

2019.02.04AnyMP4 Blu-ray Player biedt een geweldige thuistheaterervaring

Terug naar het begin.

Continue reading...

Sunday 3 February 2019

iBoysoft File Protector 2.0

logo

spel

2019.02.03Betrouwbaar en gebruikersvriendelijk bestand/map wachtwoord beveiligingstool (tool = gereedschap is onzijdig, het gereedschap, dus het tool)

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 2 February 2019

Aiseesoft Data Recovery 1.1.12

logo

spel

2019.02.02Krachtige en veilige dataherstel software

Terug naar het begin.

Continue reading...

- page 1 of 139