Weggevertje

To content | To menu | To search

beveiliging

Entries feed - Comments feed

Friday 19 July 2019

Screen Watermark 2.1.0.4

logo

2019.07.19Watermerk op het scherm weergeven

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 18 July 2019

Privacy Protector for Windows 10

logo

2019.07.18Bescherm persoonlijke gebruikersgegevens in Windows

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 16 July 2019

Output Watermark 2.1.0.4

logo

2019.07.16Print het watermerk af op de afdruk

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 12 July 2019

HT Parental Controls 15.9.3

logo

2019.07.12Zorg voor een veilige en plezierige computerervaring voor uw kinderen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Sunday 7 July 2019

Confidential Basic 1.7.1

logo

spel

2019.07.07Label bestanden met verschillende vertrouwelijkheid niveaus met één klik

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 25 June 2019

UnHackMe 10.70

logo

2019.06.25UnHackMe eliminates all types of malicious software!

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 20 June 2019

Protected Folder Pro 1.3

logo

2019.06.20Bescherm belangrijke bestanden met wachtwoordvergrendelingen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 10 June 2019

Hide Cloud Drive 2.1.0.2

logo

2019.06.10Bescherm uw cloud-synchronisatiemapdata veilig als u niet achter uw pc zit

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 3 June 2019

USB Safe Guard 2.1.0.2

logo

2019.06.03Converteer normale USB naar beveiligde USB

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 28 May 2019

Block Ransomware and Backup 2.1.0.3

logo

2019.05.28Voorkom ransomware-infectie en back-up real-time bij het wijzigen van bestandsinhoud.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 21 May 2019

Block Webcam and microphone 2.1.0.2

logo

2019.05.21Vermijd het hacken via de webcam of microfoon

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 15 May 2019

Secret Messages Pro 2.0.0

logo

2019.05.15Versleutel uw berichten voordat u ze verstuurt.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 13 May 2019

Secure Safe Pro 3.6

logo

2019.05.13Wachtwoorden en vertrouwelijke gegevens beschermen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 1 May 2019

IObit Malware Fighter Pro 6.6.1

logo

2019.05.01Een geavanceerd tool voor het verwijderen van malware en het beveiligen van browsers.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 30 April 2019

Secure Doc 2.1.0.1

logo

2019.04.30Converteert algemene documenten naar beveiligde documenten

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 24 April 2019

Genie Timeline Home 10

logo

2019.04.24Eenvoudig, gebruikersvriendelijk en continue back-up van al je bestanden!

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 22 April 2019

Secure PC 2.1.0.1

logo

2019.04.22Bescherm je data, blokkeer specifieke mappen, maak versleutelde schijven

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 5 April 2019

DiskPulse Pro 11.7.28

logo

2019.04.05Real-time oplossing voor het bewaken van schijfwijzigingen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 25 March 2019

COVERT Pro AEGM 3.0.39.40

logo

2019.03.25Een innovatieve oplossing om totale privacy te waarborgen terwijl u aan het werk bent op de computer

Terug naar het begin.

Continue reading...

Sunday 17 March 2019

Amazing Folder Password Lock 7.8.8.8

logo

spel

2019.03.17Vergrendel en verberg mappen en bestanden

Terug naar het begin.

Continue reading...

- page 1 of 12