Weggevertje

To content | To menu | To search

beveiliging

Entries feed - Comments feed

Sunday 17 March 2019

Amazing Folder Password Lock 7.8.8.8

logo

spel

2019.03.17Vergrendel en verberg mappen en bestanden

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 19 February 2019

SecureAPlus Premium 5.3.0

logo

2019.02.19Beveiligingssoftware die PC's beschermt tegen malware en virussen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 14 February 2019

ShieldApps Webcam Blocker 1.3.4

logo

2019.02.14Blokkeer elke externe poging om je webcam of microfoon te hacken

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 8 February 2019

GridinSoft Anti-Malware 4.0.27

logo

2019.02.08Controleert de pc op malware en houdt uw systeem schoon

Terug naar het begin.

Continue reading...

Sunday 3 February 2019

iBoysoft File Protector 2.0

logo

spel

2019.02.03Betrouwbaar en gebruikersvriendelijk bestand/map wachtwoord beveiligingstool (tool = gereedschap is onzijdig, het gereedschap, dus het tool)

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 25 January 2019

Advanced SystemCare Ultimate 12 Pro

logo

2019.01.25Een krachtig en volledig pc-hulpprogramma voor beveiliging en prestaties.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 16 January 2019

THOR FORESIGHT Home 2.2.15

logo

2019.01.16Beschermt gebruikers tegen aanvallen die antivirus niet kan tegenhouden!

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 8 January 2019

Macrorit Data Wiper Professional 2018 4.4.0 (Local & Portable)

logo

2019.01.08Wis gevoelige gegevens op schijfstationvolumes of schijfpartities

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 27 December 2018

Protected Folder 1.3

logo

2018.12.27"Bescherm" uw mappen en bestanden tegen ongewenst openen, lezen en bewerken.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 24 December 2018

Dreadlock Privacy 6.1

logo

2018.12.24Hiermee kuntu activiteiten op uw scherm met een simpele klik verbergen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Sunday 23 December 2018

ApHeMo 2.12.0

logo

spel

2018.12.22ApHeMo is een gezondheidsmonitoring analyzer voor Apache HTTP Server

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 22 December 2018

DoYourData Super Eraser 5.5 (Windows and Mac)

logo spel

2018.12.22Permanent data wissen van harde schijven of opslagmedia

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 21 December 2018

UnHackMe 10.10

logo

2018.12.21

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 8 December 2018

IObit Malware Fighter Pro 6.3.0

logo

2018.12.08Een geavanceerd malware verwijdering- en browser beveiligingstool

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 7 December 2018

WHOAMI VPN 1.0.1 (Win&Mac)

logo

2018.12.07Whoami VPN - word anoniem met onze software

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 30 November 2018

VoodooShield Pro 4.68

logo

spel

2018.11.30Stop alle virussen met VoodooShield

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 6 November 2018

SecuPerts Anti-Spy for Windows 10

logo

2018.11.06Niet geïnteresseerd in snooping voorinstellingen in Windows 10?

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 2 November 2018

Hasleo BitLocker Anywhere Home 4.6

logo

2018.11.02s Werelds eerste BitLocker-oplossing

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 30 October 2018

Wise Folder Hider Pro 4.2.3

logo

2018.10.30Bestanden en mappen verbergen op lokale partities of portable apparaten

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 29 October 2018

XBoft Folder Lock 1.1

logo

2018.10.29Veilige en gebruikersvriendelijke encryptiesoftware

Terug naar het begin.

Continue reading...

- page 1 of 11