Weggevertje

To content | To menu | To search

Tag - 12 maanden

Entries feed - Comments feed

Sunday 21 April 2019

Leawo DVD Creator 8.1.0

logo

2019.04.21

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 29 March 2019

AmoyShare AnyVid 7.8.0

logo

2019.03.29Beste HD-video-downloader en converter voor alle voorkeuren

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 27 March 2019

Leawo Prof. DRM Video Converter 2.3.0

logo

2019.03.27Verwijder DRM-beveiliging en converteer iTunes DRM M4V-video's naar DRM-vrije MP4-bestanden!

Terug naar het begin.

Continue reading...

Sunday 24 March 2019

Apeaksoft iPhone Data Recovery 1.0.60

logo

spel

2019.03.24Herstel verschillende verwijderde/verloren iOS-bestanden op iPhone, iPad en iPod

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 19 March 2019

Apeaksoft Video Converter Ultimate 1.0.16

logo

2019.03.19Converteren, verbeteren en bewerken van video's in 1.000 formaten en meer

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 13 March 2019

PowerArchiver 2018 Standard

logo

2019.03.13De krachtigste bestandsbeheer - compressie- en encryptietool.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 28 February 2019

AmoyShare AnyMusic 7.3.0

logo

2019.03.01Ontdek, download, deel en speel muziek altijd en overal

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 18 February 2019

Tipard DVD Ripper 9.2.20

logo

2019.02.18 en 2019.02.19Rip DVD's naar 4K UHD/HD video's, converteer DVD naar elke populaire 3D/2D video

Terug naar het begin.

Continue reading...

Sunday 17 February 2019

AceThinker PDF Converter Pro 2.0.8

logo

spel

2019.02.17Gemakkelijk PDF-bestanden converteren

Terug naar het begin.

Continue reading...

Sunday 3 February 2019

iBoysoft File Protector 2.0

logo

spel

2019.02.03Betrouwbaar en gebruikersvriendelijk bestand/map wachtwoord beveiligingstool (tool = gereedschap is onzijdig, het gereedschap, dus het tool)

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 2 February 2019

Aiseesoft Data Recovery 1.1.12

logo

spel

2019.02.02Krachtige en veilige dataherstel software

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 29 January 2019

Leawo DVD Ripper 8.0.0

logo

2019.01.29Converteer DVD naar video/audio in 180+ formaten

Terug naar het begin.

Continue reading...

Sunday 27 January 2019

Tenorshare Any Data Recovery 6.4.0 (Win&Mac)

logo

spel

2019.01.27Herstel verwijderde, geformatteerde of verloren data

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 22 January 2019

Apeaksoft MobieTrans 1.1.6

logo

2019.01.22Professionele iOS-data uitwisseling en beheertool

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 9 January 2019

Sticky Password Premium 8.2.1.226

logo

2019.01.09In plaats van tientallen wachtwoorden, hoeft u maar één te onthouden!

Terug naar het begin.

Continue reading...

Sunday 6 January 2019

ApowerPDF 3.3.1

logo

spel

2019.01.06PDF-bestanden converteren, bekijken en bewerken - The VIP account is valid for one year

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 4 January 2019

Dr. Folder 2.6.6.3

logo

2019.01.04Zoek en vervang de standaard map pictogrammen of alle andere iconen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 17 December 2018

Aiseesoft Video Enhancer (rerun) 9.2.18

logo

2018.12.18Professionele bewerkingssoftware voor liefhebbers van video en audio

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 30 November 2018

VoodooShield Pro 4.68

logo

spel

2018.11.30Stop alle virussen met VoodooShield

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 27 November 2018

AnyMP4 Video Editor 1.0.8

logo

spel

2018.11.27Moeiteloos en efficiënt video's bewerken en diashow-video's maken

Terug naar het begin.

Continue reading...

- page 1 of 7