Weggevertje

To content | To menu | To search

Tag - SoftOrbits

Entries feed - Comments feed

Tuesday 14 May 2019

Sketch Drawer 2019

logo

2019.05.14Een afbeeldingseditor voor het converteren van foto's naar potloodschetsen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 18 April 2019

Easy Photo Unblur 3.0

logo

2019.04.18Verwijdert ruis en verscherpt wazige objecten

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 28 March 2019

Photo Background Remover 4.1

logo

2019.03.28Verwijder ongewenste achtergronden van digitale foto's , in batch-modus

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 7 March 2019

Easy Photo Denoise 3.0

logo

2019.03.07Verminder ruis in foto's veroorzaakt door weinig licht, beweging, etc

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 16 February 2019

HEIC to JPG converter 8.1

logo

spel

2019.02.16Converteer. heic of .heif foto's van uw iDevice naar populaire formaten

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 24 January 2019

SoftOrbits Photo Editor Pro 4.0

logo

2019.01.24Maak van uw digitale snapshot een perfect ansichtkaartje

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 20 December 2018

Photo Stamp Remover 10.2

logo

2018.12.20Een fotocorrectietool om ongewenste objecten uit foto's te verwijderen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 29 November 2018

Sketch Drawer 6.0

logo

spel

2018.11.29Verander normale foto's in prachtige potloodgetekende afbeeldingen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 8 November 2018

Easy Photo Unblur 2.0

logo

2018.11.08Verwijdert buitensporige ruis en verscherpt wazige objecten

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 8 October 2018

Photo Background Remover 4.1

logo

2018.10.08Verwijder ongewenste achtergronden van digitale foto's , in batch-modus

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 5 October 2018

Batch Picture Resizer 8.1

logo

2018.10.05

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 27 September 2018

Picture to Painting Converter 1.0

logo

2018.09.27Transformeer met een paar klikken gewone foto's in olieverfschilderijen.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Sunday 26 August 2018

Soft Orbits Photo Retoucher 5.0

logo

spel

2018.08.26Verwijder onvolmaaktheden van foto's

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 16 August 2018

Privacy Protector 4.0 for Windows 10

logo

2018.08.16Privacy Protector helpt u bij privacyproblemen in Windows 10.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 11 July 2018

Photo Stamp Remover 9.1

logo

2018.07.11 Een fotocorrectietool om ongewenste objecten uit foto's te verwijderen.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 21 June 2018

Sketch Drawer 5.1

logo

2018.06.21Transformeer normale foto's in prachtige pentekeningen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 29 May 2018

Easy Photo Denoise 2.0

logo

2018.05.29Verminder ruis in foto's veroorzaakt door weinig licht, beweging, etc

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 10 May 2018

SoftOrbits Photo Editor Pro 4.0

logo

2018.05.10Maak van uw digitale kiekje een perfect ansichtkaartje

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 19 April 2018

Photo Background Remover 3.2

logo

2018.04.19Verwijder ongewenste achtergronden van digitale foto's, in batch-modus

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 27 March 2018

Easy Photo Unblur 2.0

logo

2018.03.27Verwijdert buitensporige ruis en verscherpt wazige objecten

Terug naar het begin.

Continue reading...

- page 1 of 5