Weggevertje

To content | To menu | To search

Tag - bestandsredder

Entries feed - Comments feed

Saturday 15 September 2018

ApowerRescue 1.02

logo

spel

2018.09.15bApowerRescue is een functierijk programma voor dataherstel voor iOS-apparaten

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 7 September 2018

WinX MediaTrans 6.0

logo

2018.09.07Geen iTunes meer! Vrij beheren en overbrengen van iOS-bestanden

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 4 September 2018

Exiland Backup Standard 4.9

logo

2018.09.04Bescherm uw belangrijke bestanden met automatische back-ups

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 1 September 2018

Filename Lister 2.2

logo

spel

2018.09.01bOrganiseer uw computerbestanden

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 25 August 2018

Coolmuster Mobile Transfer 1.1.145

logo

spel

2018.08.25Verplaats gegevens van het ene apparaat naar het andere zonder schade

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 15 August 2018

XBoft Data Recovery 2.0

logo

2018.08.15Alles-in-één dataherstelsoftware voor de verschillende verliessituaties.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 9 August 2018

Magoshare iPhone Recovery 2.0 (Win&Mac)

logo

2018.08.09De krachtige iPhone dataherstelsoftware voor pc en Mac

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 21 July 2018

Data Recovery Wizard Pro 8.0

logo

spel

2018.07.21

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 20 July 2018

ArtPlus Digital Photo Recovery 7.2

logo

2018.07.20 Herstel verwijderde afbeeldingen van uw digitale camera!

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 19 July 2018

WinX DVD Copy Pro 3.9.0

logo

2018.07.19 Beste keuze om een ​​back-up te maken van oude en bekraste schijf naar een nieuwe

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 16 July 2018

MiniTool ShadowMaker Pro 2.0

logo

2018.07.16Betrouwbare oplossing voor databescherming en noodherstel

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 9 July 2018

Leawo iTransfer 2.0

logo

2018.07.09Leawo iTransfer wisselt data uit tussen iOS-apparaten, iTunes en pc's

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 25 June 2018

Aiseesoft Data Recovery 1.1.6

logo

2018.06.25

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 16 June 2018

Tenorshare TunesCare Pro 1.5.0

logo

spel

2018.06.16Een krachtig iTunes-reparatietool die gemakkelijk alle iTunes-synchronisatieproblemen kan oplossen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 12 June 2018

M3 Data Recovery Home 5.6.8

logo

2018.06.12Alles-in-één dataherstelsoftware

Terug naar het begin.

Continue reading...

Sunday 10 June 2018

iBeesoft iPhone Data Recovery 2.0

logo

spel

2018.06.10Eenvoudige en professionele iPhone dataherstelsoftware

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 7 June 2018

SpiderOak One Backup 7.1: Free 5GB of Cloud Storage lifetime plan (Win&Mac&Linux)

logo

2018.06.07Veilige back-up om uw belangrijke bestanden te beschermen tegen dataverlies en ransomware

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 28 May 2018

iCare Format Recovery Pro 6.1.4

logo

2018.05.28Een effectieve Windows gegevensherstel

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 11 May 2018

Ashampoo Get Back Photo 1.0.1

logo

2018.05.11Het programma biedt een snel fotoherstel van verschillende opslagmedia.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 2 May 2018

Dataownerclub Data Recovery 1.1

logo

2018.05.02Herstel verloren of verwijderde bestanden van Windows PC en draagbare apparaten

Terug naar het begin.

Continue reading...

- page 2 of 12 -