Weggevertje

To content | To menu | To search

Tag - beveiliging

Entries feed - Comments feed

Saturday 7 September 2019

ThunderSoft Video Password Protect 4.0.0

logo

2019.09.07Bescherm uw video-bestanden met een wachtwoord

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 2 September 2019

Efficient Password Manager Pro 5.60

logo

2019.09.02Onthoud één wachtwoord = alle wachtwoorden

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 28 August 2019

DesktopSecretLock Standard 1.5.15

logo

2019.08.28Krachtige bescherming tegen externe desktop-hacking of ongeautoriseerde toegang.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 26 August 2019

Password Depot 11

logo

2019.08.26Een krachtige en zeer gebruiksvriendelijke wachtwoordbeheerder

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 23 August 2019

M3 Bitlocker Loader

logo

2019.08.23Maak eenvoudig een versleutelde container die compatibel is met Bitlocker

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 22 August 2019

Passfab for Excel 8.4.0

logo

2019.08.22Een Excel-ontsleutelingstool. Betrouwbaar en werkbaar.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 19 August 2019

VPN Unlimited 6.0 (Win&Mac)

logo

2019.08.19Beste VPN-app voor internetbeveiliging en streaming

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 12 August 2019

Stellar BitRaser for File 2.0

logo

2019.08.12Wis gevoelige bestanden van de Windows-harde schijf om uw systeem veilig te op te schonen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 2 August 2019

Kryptel Standard 8.2.1

logo

2019.08.02Bestandsversleutelingsoftware ontworpen voor betrouwbare bescherming van uw gevoelige data

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 20 July 2019

NANO Antivirus Pro 1.0.1

logo

spel

2019.07.20Beschermt tegen alle soorten virussen, trojans, wormen en andere malware

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 19 July 2019

Screen Watermark 2.1.0.4

logo

2019.07.19Watermerk op het scherm weergeven

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 18 July 2019

Privacy Protector for Windows 10

logo

2019.07.18Bescherm persoonlijke gebruikersgegevens in Windows

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 16 July 2019

Output Watermark 2.1.0.4

logo

2019.07.16Print het watermerk af op de afdruk

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 12 July 2019

HT Parental Controls 15.9.3

logo

2019.07.12Zorg voor een veilige en plezierige computerervaring voor uw kinderen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Sunday 7 July 2019

Confidential Basic 1.7.1

logo

spel

2019.07.07Label bestanden met verschillende vertrouwelijkheid niveaus met één klik

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 3 July 2019

Sticky Password Premium 8.2.2.14 (Win&Mac)

logo

2019.07.03In plaats van tientallen wachtwoorden, hoeft u maar één te onthouden!

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 27 June 2019

Wise Care 365 Pro 5.3.4

logo

2019.06.27Bescherm en versnel uw pc nu met Wise Care 365 PRO!

Terug naar het begin.

Continue reading...

Batch Picture Protector 6.7

logo

2019.06.27Foto's en illustraties watermerken met zichtbare watermerken met tekst, logo's, etc.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 25 June 2019

UnHackMe 10.70

logo

2019.06.25UnHackMe eliminates all types of malicious software!

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 20 June 2019

Protected Folder Pro 1.3

logo

2019.06.20Bescherm belangrijke bestanden met wachtwoordvergrendelingen

Terug naar het begin.

Continue reading...

- page 1 of 14