Weggevertje

To content | To menu | To search

Tag - fotobewerken

Entries feed - Comments feed

Friday 15 March 2019

Simply Good Pictures 5

logo

2019.03.15Een van de beste volledig geautomatiseerde foto-optimalisatieapplicaties

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 7 March 2019

Easy Photo Denoise 3.0

logo

2019.03.07Verminder ruis in foto's veroorzaakt door weinig licht, beweging, etc

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 4 March 2019

Black&White projects 5 elements (Win&Mac)

logo

2019.03.05Maak indrukwekkende meesterwerken in zwart en wit

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 20 February 2019

PhotoStitcher 2.0

logo

2019.02.20Combineer meerdere foto's naar één pittoreske panoramafoto.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 16 February 2019

HEIC to JPG converter 8.1

logo

spel

2019.02.16Converteer. heic of .heif foto's van uw iDevice naar populaire formaten

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 15 February 2019

HDR projects 4 Win&Mac

logo

2019.02.15De HDR-oplossing van experts (ben ik niet, noch mijn lezers, dus vandaag een vrije dag)

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 11 February 2019

Liquid Studio 1.16

logo

2019.02.11Creëren van individuele objecten met liquid paints (vloeibare verf)

Terug naar het begin.

Continue reading...

Sunday 10 February 2019

JPG-Repair Toolkit 1.8.83

logo

spel

2019.02.10Herstellen en repareren (zijn synoniemen) van corrupte JPEG-foto's

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 24 January 2019

SoftOrbits Photo Editor Pro 4.0

logo

2019.01.24Maak van uw digitale snapshot een perfect ansichtkaartje

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 20 December 2018

Photo Stamp Remover 10.2

logo

2018.12.20Een fotocorrectietool om ongewenste objecten uit foto's te verwijderen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 13 December 2018

Icecream Image Resizer Pro 2.08

logo

2018.12.13Snel en gemakkelijk afmetingen van afbeeldingen aanpassen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 11 December 2018

MobieSync 1.0.12

logo

2018.12.11Breng met gemak verschillende iOS-bestanden over tussen iPhone/iPad/iPod en uw computer

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 29 November 2018

Sketch Drawer 6.0

logo

spel

2018.11.29Verander normale foto's in prachtige potloodgetekende afbeeldingen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 19 November 2018

CutOut 5 Standard

logo

spel

2018.11.19Professionele software voor verbazingwekkende montages en beeldcompositie

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 9 November 2018

Aiseesoft HEIC Converter 1.0.10

logo

2018.11.09Converteer iPhone iPad iPod-foto's van HEIC naar JPG of PNG

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 8 November 2018

Easy Photo Unblur 2.0

logo

2018.11.08Verwijdert buitensporige ruis en verscherpt wazige objecten

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 31 October 2018

Photo Pos Pro 3.3 Premium

logo

2018.10.31Creëer in het oog springende afbeeldingen en til uw creativiteit naar een volgend niveau.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 23 October 2018

Crazy Talk 7 Standard (Win&Mac)

logo

2018.10.23CrazyTalk7 is 's werelds meest populaire gezicht animatietool

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 19 October 2018

WonderFox Photo Watermark 8.3

logo

2018.10.19 Beste fotowatermerksoftware met hogere snelheid en hoge kwaliteit!
Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 18 October 2018

Focus Projects 3 Pro (Win&Mac)

logo

2018.10.18Professionele software voor scherpe macro-en product foto's

Terug naar het begin.

Continue reading...

- page 1 of 15