Weggevertje

To content | To menu | To search

Tag - tools

Entries feed - Comments feed

Sunday 1 December 2019

Spartan Standard 21.11

logo

2019.12.01 Een multiklembord, een jaarplanner, een grafische editor en een fotobrowser

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 26 November 2019

IObit Malware Fighter Pro 7

logo

2019.11.26 Een geavanceerd hulpprogramma voor het verwijderen van malware en beveiligen van browsers

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 20 November 2019

Soft Organizer Pro 7.46

logo

2019.11.20 Geavanceerd programma voor het verwijderen van applicaties voor Windows XP ... 10

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 16 November 2019

MSTech Search in Contents 1.8.6

logo

2019.11.16 Vind uw gewenste documenten veel eenvoudiger en sneller terug

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 14 November 2019

Wise Hotkey 1.2.6

logo

2019.11.14 App Launcher & Switcher voor Windows

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 13 November 2019

1Tree Pro 4.1

logo

2019.11.13 Toont de grootte van alle stations en mappen/bestanden in 1 boom bekijken!

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 11 November 2019

Avalon Uninstaller Pro 1.0

logo

2019.11.11 Complete uninstall of any software without leaving a trace

Terug naar het begin.

Continue reading...

LiteManager 4.9

logo

2019.11.11 Software voor toegang op afstand voor het beheer van computers via het internet

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 8 November 2019

FolderIco 6.2.1

logo

2019.11.08 FolderIco maakt het mogelijk om FolderIco maakt het mogelijk met één muisklik het pictogram van elke Windows-map aan te passen (kan ook in de verkenner, zonder dit hulpmiddel)

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 28 October 2019

Coolmuster Mobile Transfer 2.0.40

logo

2019.10.28 Verplaats probleemloos gegevens van het ene apparaat naar het andere

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 26 October 2019

dot11Expert 1.5.2

logo

2019.10.26dot11Expert is probleemoplossende software voor uw WLAN (Wifi-netwerk)

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 25 October 2019

Vov Sticky Notes 5.1

logo

2019.10.25Voeg stickers toe aan uw bureaublad en maak herinneringen aan voor uw komende activiteiten

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 24 October 2019

iOBit Uninstaller Pro 9.1

logo

2019.10.24De meest eenvoudige oplossing om programma's, browserplugins en Windows Apps te de-installeren.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 22 October 2019

Glary Utilities PRO 5.129

logo

2019.10.22Een one-stop-oplossing voor de optimalisatie van de prestaties van de PC

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 21 October 2019

Vov Screen Recorder 2.2

logo

2019.10.21De lopende activiteiten op het beeldscherm vastleggen/registreren

Terug naar het begin.

Continue reading...

Sunday 20 October 2019

Mindomo 9.14

logo

2019.10.20Een stand-alone mindmap programma

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 19 October 2019

KCleaner 3.6.4

logo

2019.10.19De meest efficiënte hardeschijfreiniger voor harde schijven

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 16 October 2019

Dumo 2.18

logo

2019.10.16Dumo is een gebruikersvriendelijke driver updater die je PC up-to-date en veilig houdt.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 11 October 2019

Easy File Renamer 2.2

logo

2019.10.11Bestanden hernoemen en organiseren in PC & Cloud

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 8 October 2019

WinExt Batch Operator 1.0

logo

2019.10.08Voer bulkbewerkingen uit met uw bestanden en mappen!

Terug naar het begin.

Continue reading...

- page 1 of 24