Weggevertje

To content | To menu | To search

Tag - utility

Entries feed - Comments feed

Sunday 1 December 2019

Spartan Standard 21.11

logo

2019.12.01 Een multiklembord, een jaarplanner, een grafische editor en een fotobrowser

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 14 November 2019

Wise Hotkey 1.2.6

logo

2019.11.14 App Launcher & Switcher voor Windows

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 13 November 2019

1Tree Pro 4.1

logo

2019.11.13 Toont de grootte van alle stations en mappen/bestanden in 1 boom bekijken!

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 11 November 2019

Avalon Uninstaller Pro 1.0

logo

2019.11.11 Complete uninstall of any software without leaving a trace

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 8 November 2019

FolderIco 6.2.1

logo

2019.11.08 FolderIco maakt het mogelijk om FolderIco maakt het mogelijk met één muisklik het pictogram van elke Windows-map aan te passen (kan ook in de verkenner, zonder dit hulpmiddel)

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 25 October 2019

Vov Sticky Notes 5.1

logo

2019.10.25Voeg stickers toe aan uw bureaublad en maak herinneringen aan voor uw komende activiteiten

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 22 October 2019

Glary Utilities PRO 5.129

logo

2019.10.22Een one-stop-oplossing voor de optimalisatie van de prestaties van de PC

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 21 October 2019

Vov Screen Recorder 2.2

logo

2019.10.21De lopende activiteiten op het beeldscherm vastleggen/registreren

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 19 October 2019

KCleaner 3.6.4

logo

2019.10.19De meest efficiënte hardeschijfreiniger voor harde schijven

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 11 October 2019

Easy File Renamer 2.2

logo

2019.10.11Bestanden hernoemen en organiseren in PC & Cloud

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 8 October 2019

WinExt Batch Operator 1.0

logo

2019.10.08Voer bulkbewerkingen uit met uw bestanden en mappen!

Terug naar het begin.

Continue reading...

Sunday 29 September 2019

iObit Start Menu 8 Pro 5.1

logo

2019.09.29(https://goo.gl/xwSEuN))Geeft het klassieke startmenu terug aan Win 8/10 gebruikers.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 28 September 2019

WiFi Password Recovery Pro 2020

logo

2019.09.28Herstel direct al uw Wi-Fi-wachtwoorden in één klik

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 26 September 2019

ReadTrix

logo

2019.09.26Tekst probleemloos naar audio converteren

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 25 September 2019

BootRacer Premium 7.82

logo

2019.09.25Bewaakt de opstarttijd en detecteert trage opstartprogramma's.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 17 September 2019

Folder Marker Home 4.3.0.1 (Rerun)

logo

2019.09.17Markeer mappictogrammen om prioriteitsniveau, werkstatus enz. aan te geven.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 14 September 2019

Sumo Pro 5.9.8

logo

2019.09.14Houd uw PC up-to-date en veilig

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 12 September 2019

Duplicate File Finder Plus 11

logo

2019.09.12Vind snel en schoon dubbele bestanden gebruikt op hun inhoud

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 9 September 2019

MagiComplete

logo

2019.09.09Verbeteren van kopiëren en plakken

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 5 September 2019

Folder Marker Home 4.3

logo

2019.09.05Markeer pictogrammen van mappen om prioriteit, werk, status, etc.aan te geven

Terug naar het begin.

Continue reading...

- page 1 of 19