Weggevertje

To content | To menu | To search

Tag - utility

Entries feed - Comments feed

Tuesday 5 June 2018

Ashampoo Uninstaller 6

logo

2018.06.05Verwijder ongewenste software onmiddellijk met één klik

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 1 June 2018

FolderIco 5.1

logo

2018.06.01Met FolderIco kunt u de pictogrammen van iedere Windows map met één klik aanpassen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 17 May 2018

Sumo Pro 5.6.5

logo

2018.05.17Houd uw PC up-to-date en veilig

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 15 May 2018

Windows Explorer Tracker 2.0

logo

2018.05.15Automatisch traceren/monitoren en vastleggen van bewerkingen met de Windows Verkenner

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 14 May 2018

Barcode Generator 4.70

logo

2018.05.14Genereer en exporteer barcodes in afbeeldingsbestanden van verschillende typen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 7 May 2018

Copy Files Into Multiple Folders 2.0

logo

2018.05.07Kopieer één of meerdere bestanden naar mappen, met of zonder de inhoud te overschrijven

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 5 May 2018

Advanced System Care Pro 11.1.0

logo

2018.05.05Advanced SystemCare 11 is een gebruikersvriendelijke alles-in-één PC optimalisatietool

Terug naar het begin.

Continue reading...

Friday 20 April 2018

Vov Sticky Notes 4.2

logo

2018.04.20Voeg stickers toe aan uw bureaublad en stel herinneringen in voor uw aankomende gebeurtenissen

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 16 April 2018

WinToUSB Professional 3.9

logo

2018.04.16Beste Windows To Go Creator voor een portable Windows 10/8.1/8/7

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 14 April 2018

Perfect Hotkey 2.4

logo

spel

2018.04.14Een krachtig tool voor het beheren en overschrijven van sneltoetsen voor Windows

Terug naar het begin.

Continue reading...

Sunday 8 April 2018

Dr. Folder 2.5

logo

spel

2018.04.08Zoek en vervang standaard map-iconen of iedere ander icoon

Terug naar het begin.

Continue reading...

Thursday 5 April 2018

Easy Work Time Calculator 7.0

logo

2018.04.05Berekent werktijden, dagen en meer!

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 3 April 2018

Baisvik Disk Cleaner 3.3.7

logo

2018.04.03Ruim onnodige bestanden op die de prestaties van uw computer vertragen.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Saturday 31 March 2018

iObit Start Menu 8 Pro 4.2

logo

spel

2018.03.31Brengt het klassieke startmenu terug voor Win 8/10-gebruikers

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 26 March 2018

Wise Registry Cleaner Pro 9.5.4

logo

2018.03.26Een van de veiligste register opschoningstools momenteel beschikbaar.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Wednesday 21 March 2018

Screen Beagle Pro 1.72

logo

2018.03.22 Geavanceerd schermtoolsysteem.

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 20 March 2018

Smart Duplicate Cleaner 2.1

logo

2018.03.20(https://goo.gl/xwSEuN))Dubbele bestanden opschoner voor uw PC!

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 19 March 2018

WinToHDD Professional 2.8

logo

2018.03.9Installeren, opnieuw installeren, klonen van Windows 10/8.1/8/7/Vista zonder CD/DVD of USB-schijf

Terug naar het begin.

Continue reading...

Tuesday 13 March 2018

Barcode Reader 10

logo

2018.03.13Openen en lezen van barcodes van beeldbestanden

Terug naar het begin.

Continue reading...

Monday 12 March 2018

iOBit Uninstaller Pro 7.3

logo

2018.03.12De makkelijkste en snelste manier voor het de-installeren van programma's, browser plug-ins en Windows Apps

Terug naar het begin.

Continue reading...

- page 2 of 16 -